четвер, 14 вересня, 2017, 14:21 Львів
У Львові відновило роботу пологове відділення на вул. Рапопорта
Пологове відділенні 3-ї комунальної міської лікарні на вул. Раппопорта, 8 у Львові. Фото: Twitter
Пологове відділенні 3-ї комунальної міської лікарні на вул. Раппопорта, 8 у Львові. Фото: Twitter

У Львові після планової профілактичної дезінфекції та проведення ремонтних робіт у санвузлі акушерського відділення, операційній та пологових залах і палатах, відкрили пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Рапопорта.

Про це 14 вересня інформує прес-служба ЛМР.

Загальна вартість ремонтних робіт склала 841 тис. грн. Зокрема, як повідомили у 3-тій міській клінічній лікарні Львова, за кошти міського бюджету в сумі 120 000 грн у пологовому відділенні проведено капітальний ремонт санітарного вузла та душової на другому поверсі акушерського відділення.

За позабюджетні кошти в сумі 720 950 грн капітально відремонтовано операційний блок, зроблено поточний ремонт пологових залів, палат для післяопераційних пацієнток, деяких палат спільного перебування матері та дитини, а також відремонтовано палати №6, №9, №10 та кабінет запису КТГ у відділенні патології вагітності.

Окрім того, зараз завершується реконструкція куполу та декоративного парапету будівлі, у якій розташоване пологове відділення. Реконструкцію проводить управління охорони історичного середовища Львівської міської ради за кошти міського бюджету.

Читайте також: Безкоштовні пологи: В уряді пояснили нововведення в розрахунках від 2019 року

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:32:46