четвер, 14 вересня, 2017, 11:59 Регіони
У фермерському господарстві на Прикарпатті виявили африканську чуму свиней
Свині. Фото: Pixabay
Свині. Фото: Pixabay

Виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней при дослідженні трьох проб, відібраних від свиней, які належали одному з фермерських господарств та особистому селянському господарству жителя села Топорівці Городенківського району Івано-Франківської області.

Про це сьогодні, 14 вересня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

З цього приводу вже відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Городенківській РДА. Під час якого була озвучена інформація, що у згаданому фермерському господарстві утримувалося 45 голів свиней та одна – в особистому селянському господарстві

Після отримання попереднього результату лабораторного дослідження щодо виявлення збудника африканської чуми свиней, все вище зазначене поголів’я знищено методом спалення. На території господарств та у приміщеннях, де утримувались свині, проведена дезінфекція.

Виставлено два ветеринарно-поліцейські пости при в’їзді та виїзді з боку с. Торговиця Городенківського району та с. Підвисоке Снятинського району на територію неблагополучного пункту щодо АЧС та перекрито додаткові дороги. Також облаштовані дезбар’єри, встановлено попереджувальні знаки «Карантин» та забезпечено цілодобове чергування на постах ветеринарними спеціалістами та працівниками національної поліції.

Створено дві робочі групи у складі представників служби ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації, Городенківського відділу Національної поліції та відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій для проведення робіт у неблагополучному пункті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 04:03:24