четвер, 14 вересня, 2017, 3:30 Події
Цукур розповів, як Єфремов після Євромайдану вирішив не підкорятися Києву

Колишній боєць добровольчої роти «Торнадо» Микола Цукур дав свідчення в суді міста Старобільська Луганської області, де розглядається справа проти екс-керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Про це повідомляє ГОРДОН.

«22 лютого 2014 року у мене відбулася розмова з Єфремовим Олександром Сергійовичем. Відбулася після імпровізованого мітингу, якій проходив у місті Луганську. З розмови з Олександром Сергійовичем я зрозумів, як він сказав: «На сьогоднішній день, після того, що відбувалося на Майдані, українській владі ми підкорятися не будемо». У цій же розмові він сказав, що повернувся з Харкова, де був імпровізований з’їзд і був розроблений план подальших дій», – розповів Цукур.

За словами свідка, Єфремов сказав йому тримати зв’язок через своїх помічників, одним з яких був регіонал і тодішній заступник голови Луганської облради Євген Харін.

У своїх свідченнях в суді Цукур також уточнив, що Єфремов знав про 70 тисяч російських паспортів, завезених в Луганську область після перемоги Революції Гідності.

«У березні я вкотре зустрічався з Харіним і він мені показував уже постанову облради про те, що вони вже підкорятися українській владі не будуть, що у них йде все за планом і все вже домовлено. Харін згадав, що на територію Луганської області завезено понад 70 тисяч паспортів Росії. Коли я у Харіна запитав: «Це той план, про який говорив Олександр Сергійович (Єфремов, – ред.)?», він відповів: «Так, це все йде за цим планом», – додав Цукур.

Також свідок зазначив, що місцева обласна влада готова була пролити кров, тому що це давало формальний привід Росії почати військове вторгнення в східну Україну.

«І, найсумнішим є те, що він згадав мені: «Одна смерть – це трагедія, а багато смертей – статистика». І що більшою буде «статистика», то більше можливостей буде в Російської Федерації допомогти нам, як в Криму, стати частиною Росії», – навів свідок слова Харіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 23:33:32