четвер, 14 вересня, 2017, 2:30 Політика
Томенко про Саакашвілі: Якщо він не наш союзник, то допоможе Порошенку перемогти другий раз на виборах

Україні зараз потрібні вибори, бо діюча Верховна Рада не здатна більше працювати заради країни. Натомість нині вона працює заради конкретних олігархів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України («Батьківщина») Альона Шкрум.

Гостя програми наголосила, що парламент нині не здатний робити реформи, і Президент є причиною, чому реформи не будуть відбуватися. Із її слів, з парламенту пішла низка достойних людей, окрім того, ВРУ намагаються позбавити центру прийняття рішень. Натомість до парламенту заходить нова коаліція – з Опоблоком, «Відродженням», з колишніми «регіоналами», і їм рішення спускають із АП.

Альона Шкрум вважає, що, допоки не зміниться Президент або його уявлення про те, що відбувається в країні і яка роль у цій країні – змінити правила гри, немає сенсу працювати на реформи, адже вони не відбуваються.

Депутат зауважила, що у «Батьківщини» із «Самопоміччю» різні погляди, але коли Андрія Садового топили у смітті через те, що він – політичний опонент Петра Порошенка, Тимошенко підтримала мера Львова. Альона Шкрум наголосила, що очільник держави добре вміє грати за принципом «розділяй і володарюй».

«І він зараз по одному буде бити Саакашвілі, Юлію Володимирівну, пана Томенка, «ДемАльянс», молодих політиків…», – зазначила Альона Шкрум та наголосила, що єдиний шанс вижити – бути разом.

«Вибори нам зараз потрібні, бо ця Верховна Рада не здатна більше працювати заради країни. Вона працює заради конкретних олігархів», – вважає Альона Шкрум.

Політик та громадський діяч Микола Томенко зауважив, що події, які розгортаються довкола Міхеїла Саакашвілі, змушують команду Президента та «Народний фронт» стати пліч-о-пліч та думати про майбутнє. Разом із тим, Микола Томенко наголосив, що він – проти «шоузації» політичного процесу та проти політичних клоунів, натомість – за відповідальну політику. Тож, каже він, нині опозиція має домовитися про проект України, а не кандидатів.

На думку Миколи Томенка, слід створити передумови для демократичного оновлення влади, а тоді пропрацювати стратегію.

Політик каже, що, якщо Міхеїл Саакашвілі підтримає та допоможе, отже, він є союзником.

«А якщо він хоче, щоб ми прапори біля нього тримали, то він не наш союзник. Він допомагає Порошенку перемогти другий раз на виборах», – заявив Микола Томенко.

Читайте також: Партії Порошенка та Яценюка можуть об’єднатися

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 12:27:42