четвер, 14 вересня, 2017, 20:05 Політика
Ставнійчук: Свою нефаховість влада часто перекладає на вимоги МВФ

Український уряд, зокрема і прем’єр Гройсман, дозволяють собі такі висловлювання щодо МВФ, які обурюють експертів.

Таку думку висловила експерт Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) Марина Ставнійчук у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що Україні потрібно поступово припиняти користуватися допомогою МВФ. Я розумію, що така позиція може бути сильно розкритикована, але час сподіватися на власні ресурси з погляду на те, що вони все ж таки є в Україні», – вважає Ставнійчук.

Так, якщо розглядати видобуток власного природного газу, яка пропонується ціна за це, і скільки газу використовується країно, то тут є велика кількість необлікованого ресурсу.

«Український уряд, зокрема і прем’єр Гройсман, дозволяють собі такі висловлювання щодо МВФ, які обурюють експертів. Наприклад, це твердження про те, що МВФ змушує Україну провести земельну реформу, яка не забезпечує нормального прозорого земельного кадастру, земельного ринку та його правил. І тільки після того, як експерти почали розбиратися у цих питаннях виявилося, що МВФ цього вже і не вимагає. Відтак, часто свою нефаховість та нерозуміння українських проблем влада перекладає на вимоги МВФ», – наголосила Марина Ставнійчук.

Тому, підсумовує експерт, варто прислухатися до багатьох українських економістів, які конструктивно критикують владу, даючи серйозний фінансово-економічний аналіз і показуючи, що в країні є власний ресурс для сталого розвитку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 22:03:40