четвер, 14 вересня, 2017, 13:47 Львів
«Сміттєвий меморандум»: депутати Львівської міськради виділили ще 50 млн грн
Сесія Львівської міської ради. Фото: city-adm.lviv.ua
Сесія Львівської міської ради. Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міської ради на сесії 14 вересня виділили 50 млн грн субвенції Львівському обласному бюджету для відшкодування виконавцям фактично наданих послуг з вивезення ТПВ фактичних додаткових витрат на їх перевантаження, перевезення та будь-яких інших заходів, пов’язаних із захороненням та утилізацією, а також виплати субвенцій місцевим бюджетам, у тому числі на виконання «Сміттєвого меморандуму», у тому числі на виплату субвенції на соціально-економічний розвиток території, котрі приймають відповідно до цього меморандуму сміття у встановленому порядку.

За відповідні зміни до міського бюджету Львова проголосувало 45 міських обранців, передає кореспондент ІА ZIK.

Також депутати спрямували 1 600 000 на проведення нормативної грошової оцінки земель міста Львова.

Управлінню адміністрування послуг додали 984,3 тис. грн для забезпечення безперебійної роботи територіальних підрозділів ЦНАПів з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та у зв’язку з відкриттям нового підрозділу ЦНАП у мікрорайоні Рясне; Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю – 654,2 тис. грн для оплати праці та нарахувань; департаменту фінансової політики – 80,0 тис. грн на доробку програмного продукту «Єдина інформаційна система управління бюджетом» у зв’язку з реорганізацією системи; департаменту житлового господарства та інфраструктури – 18,7 тис. грн для оплати електроенергії до кінця поточного року у зв’язку із збільшення потужності електричного устаткування в орендованому приміщенні на вул. П.Дорошенка.

На виконання рішень судів депутати збільшили видатки управлінню капітального будівництва на суму 507,0 тис. грн.

Видатки загального фонду міського бюджету м. Львова в сумі 2 582,3 тис. грн, які були передбачені управлінню транспорту на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян, передали у бюджет розвитку на «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» (ЛК АТП № 1) у зв’язку із втратою чинності договору «Про проведення розрахунків з компенсаційних виплат». А 40 тис. грн дали на капітальний ремонт дитсадків.

Читайте також: У Львівській міськраді розповіли, як виглядатиме сміттєпереробний завод

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:35:50