четвер, 14 вересня, 2017, 20:25 Політика
Ринок таксі в Україні на 90 відсотків перебуває у «тіні» – міністр інфраструктури

Ринок таксопарку в Україні на 90 відсотків є нелегальним, що означає нульові надходження до бюджету та постійні проблеми для тих людей, які займаються таксуванням.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Гість програми, відповідаючи на запитання, коли водії таксі «Uber» та «Uklon» отримають ліцензії і почнуть платити податки, повідомив, що до парламенту внесли закон про таксі.

Міністр висловив сподівання, що цей документ та інші важливі для галузі закони будуть розглянуті у жовтні цього року під час «інфраструктурного дня».

«Цей закон багато у чому буде інноваторським, бо у ньому буде окремий розділ, який регулюватиме питання таксі на кшталт «Uber», «Uklon» та інші інтернет-майданчики, де ви можете замовити собі автомобіль. Для нас головне, щоб пасажир отримав комфорт і безпеку, для водіїв – цивілізовані правила гри, бо ринок таксопарку, на жаль, на відсотків 90 є нелегальним, перебуває у «тіні», що означає нульові надходження до бюджету. З іншого боку – постійні проблеми для тих людей, які займаються таксуванням, або для компаній, які надають такі послуги», – наголосив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури також пояснив, чому «Rainair» досі не літає в Україну.

«Щодо «Rainair» ситуація була дуже проста: один авіаперевізник, найбільший в Україні, вирішив, що це йому невигідно. І замість того, щоб спокійно конкурувати, вирішив заблокувати небо. Я переконаний, що хід історії не обдурити. У будь-якому випадку «Rainair» зайде в Україну. На жаль, не цього місяця 2017 року, як планувалося, а вже у 2018 році. Це буде «Бориспіль», це буде аеропорт «Львів». І я би дуже хотів, щоб було щонайменше ще два аеропорти на додачу», – заявив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 22:00:10