четвер, 14 вересня, 2017, 12:27 Світ
Росія перекидає до Білорусі танкову армію з Підмосков’я в рамках «оборонних» навчань
Російські танки. Фото: ZIK/EPA/YURI KOCHETKOV
Російські танки. Фото: ZIK/EPA/YURI KOCHETKOV

Росія перекидає до Білорусі першу танкову армію з Підмосков’я в рамках «оборонних» навчань «Запад-2017».

Як повідомили у прес-службі Міноборони, за задумом навчань «Запад-2017» була отримана оперативна інформація про виявлення на території одного з районів Союзної держави незаконного збройного формування (НЗФ), передає УНІАН.

«Командування Західного військового округу прийняло рішення про підйом за тривогою особового складу окремої танкової бригади 1-ї гвардійської танкової армії, дислокованої в Підмосков’ї», – йдеться в повідомленні.

Особовий склад танкового з’єднання зі штатним озброєнням і технікою здійснив марш на залізничну станцію навантаження, після чого військовим ешелоном протягом доби його буде перекинуто в район проведення навчання на територію Республіки Білорусь.

Під час навчань російські танкісти спільно з білоруськими колегами відпрацюють питання взаємодії та всебічного забезпечення військ, сучасні підходи бойового застосування підрозділів при веденні боротьби з незаконними збройними формуваннями та диверсійно-розвідувальними групами противника.

Навчання будуть проводитися у два етапи з 14 по 20 вересня на території двох країн під спільним керівництвом начальників генеральних штабів збройних сил Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Нагадаємо, у четвер, 14 вересня, у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Запад-2017».

Тим часом НАТО зміцнює східні кордони: до Польщі прибуло військове обладнання зі США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 04:05:24