Новини » Львів 14 вересня, 2017, 14:47 блоги
Настав час передавати опіку над громадським транспортом від ЛМР в ЛОДА
Фото автора
Фото автора

Знову третина міського транспорту не вийшла на маршрути. Це при тому, що нема ще морозів, екстремальної спеки чи потопу. Подібні повідомлення можна і не читати, якщо ти живеш у Львові. Я, наприклад, не ризикую чекати на маршрутку, щоб не запізнитись на роботу. І, навіть, якщо мені вдалось би в неї залізти, то пресуватись 15 хвилин, ще й за гроші, в душогубці на колесах, немає жодного бажання.

Я вже давно ходжу на роботу і з роботи пішки. Принаймні, почуваєш себе людиною. Хоча, якщо не гнати, дорога займає до 40 хвилин в одну сторону. Коли гарна погода і часу вдосталь, це навіть добре для здоров’я. Але так буває не завжди. А є люди, яким треба їхати далі, та ще й з пересадками, наприклад, моєму сину на навчання. Що їм робити, коли натовп штурмує поодинокі маршрутки, а вони ще й буває, навіть не зупиняються, бо забиті під зав’язку живими тілами? Присвятити половину свого життя у Львові добиранню до місця призначення? Схоже, ці питання команду міського голови Андрія Садового не цікавлять всю каденцію його перебування при владі. Бо інакше б ми сьогодні не мали цієї сумної і принизливої ситуації з громадським транспортом в місті.

Тому я цілком серйозно пропоную передати повноваження за організацією роботи громадського транспорту у Львові в компетенцію Львівської ОДА. Не тому, що я порохобот, шановні садоботи, а тому що ЛОДА вдалось вирішити ситуацію зі сміттям, яку не міг (чи не дуже хотів) вирішити міський голова Садовий. Йдучи щодня на роботу тепер милуюсь порожніми контейнерами зі сміттям. Тож я не проти ще помилуватись і скористатись достойним громадським транспортом у місті.

Іншого виходу, щонайменше, до виборів міського голови я не бачу. Сьогодні прочитав звернення від фракції «Свободи» в міській раді. У ній від міського голови Львова Андрія Садового вимагають ліквідувати управління транспорту ЛМР як абсолютно бездіяльну на даному етапі структуру та особисто і без жодних посередників здійснювати управління міським транспортом аж до моменту повного налагодження його нормального функціонування. Хороша пропозиція, але я не вірю, що як він так зробить, то щось зміниться на краще. Я скажу, що буде.

Не здивуюсь, якщо скоро подібно, як всі ми чули про «сміттєву блокаду» в якій винна київська влада, нам почнуть розповідати, що транспортні проблеми Львова, це також провина уряду і президента. А може, навіть, і політична помста за опозиційність «Самопомочі» і моральну підтримку Садовим Саакашвілі. Так ніби транспортний колапс у нас став нормою лише після 10 вересня. Пригадуючи завивання про «сміттєві зашморги», я не здивуюсь тепер нічому, тим більше, що перші ластівки вже є.

«Нас чекають непрості часи», – вже заявив Андрій Садовий, коментуючи ситуацію з громадським транспортом у місті. Отже, можете собі уявити, львів’яни, буде ще гірше. Та більше: «Треба на державному рівні думати, бо держава на це увагу не звертає», – заявив він.

Отже, знову винна держава, як і у випадку з вивозом сміття. Саме тому я пропоную передати функцію громадських перевезень у Львові «винній» у всьому державі, а точніше Львівській ОДА. А міський голова матиме ще більше часу, аби зайвий раз злітати в Норвегію, щоб здобувати європейський досвід, який він, певно, планує втілювати у Львові в наступному житті. Не знаю, можливо, Андрій Іванович вірить в реінкарнацію.

Читайте також: З наступного року у Львові почнуть будувати нові автостанції, – Садовий


Реклама

При покупке нового смартфона самсунг, важно продумать все средства его защиты. К примеру, необходимо купить защитное стекло для samsung galaxy s8 plus, которое защитит экран от царапин и повреждений. Также необходимо приобрести чехол, который защит телефон при падении.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 02:37 :28