Новини » Політика

Підґрунтям для об’єднання «БПП» і «Народного фронту» може стати закон про вибори, – нардеп

Підґрунтям для об’єднання «БПП» і «Народного фронту» може стати закон про вибори. Але тут має бути і спільний знаменник, який зможе дати нам хоча би платформу до початку конкретної та серйозної дискусії. А поки такої платформи немає, все це розмови, я вважаю, що це нормально.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Михайло Довбенко (фракція «БПП»), коментуючи питання ведучої щодо можливого об’єднання «БПП» і «Народного фронту».

«Як на мене, то не має нічого дивного у тому, що все частіше ми чуємо про ймовірне об’єднання «БПП» і «Народного фронту». Як мінімум цьому є дві причини. Перша – чим ближче ми до виборів, тим частіше будемо про це говорити. А друга причина це те, що ми із партією «Народний фронт» вже три роки в одній коаліції, приходиться нам у парламенті працювати спільно. Це не тільки виконання коаліційної угоди, а й ціла низка інших питань, зокрема, законопроекти, постанови і це все вимагає координації, співпраці. Тому й логічно виникає думка, а чому ж не об’єднатися в одну політичну силу», – зазначив Михайло Довбенко.

Народний обранець вважає, що питання об’єднання «БПП» та «Народного фронту» поки що триватиме на рівні обговорення. Окрім цього, як додав гість програми, поки що немає і відповідного підґрунтя, яке би дало поштовх об’єднатися двом політичним силам.

«Та попри це я вважаю, що першим підґрунтям може бути певний документ про порядок, тобто, має бути хоча би закон про вибори, де буде чітко розписано, яким повинен бути виборчий процес», – наголосив гість програми.

Михайло Довбенко також зауважив, що мабуть, у парламенті буде серйозна дискусія щодо цього закону про вибори.

«Однак, коли ми дійдемо до цього спільного знаменника, який зможе дати нам хоча би платформу до початку конкретної, серйозної дискусії, то тоді можна про щось думати. А поки немає такої платформи, все це розмови, я вважаю, що це нормально», – зазначив політик.

Loading...