четвер, 14 вересня, 2017, 20:30 Політика
Омелян: Наступного року побачимо результати реформи «Укрпошти»

Сьогодні ми працюємо над тим, щоб «Укрпошта» стала транзитом для поштових перевезень з країн Азії до Європи й Північної Америки.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«На «Укрпошті» є фахова команда, і фаховий керівник, який дійсно робить якісні зміни. І те, що відбувалося у цій структурі раніше, коли на тендерах розкрадалося по декілька сотень мільйонів гривень щорічно, сьогодні вже немає», – наголосив Омелян.

Відтак, переконує міністр, завдяки проведенню якісної реформи, наступного року українці зможуть побачити результат оновленої «Укрпошти».

«Сьогодні ми працюємо над тим, щоб «Укрпошта» дійсно стала транзитом для поштових перевезень з країн Азії до Європи й Північну Америку. Це є величезний пласт роботи, який раніше постійно обходили стороною», – зазначив урядовець.

Міністр інфраструктури також запевнив, що поштарям забезпечать якісні умови праці та достойну заробітну плату.

«Ми плануємо протягом року обладнати комп’ютерами всі робочі місця «Укрпошти», включаючи і відділення у малих населених пунктах. Адже, коли минулого року почали роботу, то комп’ютерами було забезпечено тільки 20% робочих місць в державні структурі по всій країні. Також намагатимемося забезпечити поштарів автомобілями», – пообіцяв Володимир Омелян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 21:59:36