четвер, 14 вересня, 2017, 14:41 Світ
Навчання «Захід-2017» – відповідь РФ на санкції, – Лінько

Військові маневри у Білорусі – це відповідь Росії на великі санкції від Євросоюзу та Сполучених Штатів Америки. Таким чином РФ хоче змусити послабити їх. Але, якщо російські військові облаштують протиповітряні комплекси на території Білорусі, то відбудеться її фактичне злиття з Російською Федерацією.

Таку думку в ефірі проекту «Почути Україну» (щосереди 21:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Дмитро Лінько.

«Нам варто постійно перейматися навчаннями у Білорусі та охороною українського кордону. Тому що територія, на якій проводять навчання, не так вже й далеко від нас. І навіть представники НАТО кажуть, що «Захід – 2017» може бути використаний для того, щоб розбудовувати воєнну російську інфраструктуру на території Білорусі. Росія надалі поступово втручатиметься  у політичне та військове життя білорусів, але без агресії. Лукашенко перебуває у економічній пастці і не може звідти вирватися, тому не може в інтересах Білорусі цьому протистояти», – вважає Лінько.

Також він розповів про те, що військові навчання у Білорусі, в першу чергу, потенційно, небезпечними є для Європейського союзу і НАТО.

«Військові маневри у Білорусі - це частково відповідь Росії на великі санкції і додаткові від США проти Росії. Таким чином агресор може натиснути на Європу чи США. І він може постійно провокувати військові конфлікти, показувати свою величезну армію і те, що буде просуватися далі – або агресивно як в Україні, або поступово, не тиснучи на Білорусь, та впливати на її внутрішню політику. І присутність військ на території Білорусі та протиповітряні комплекси, які росіяни намагаються там встановити, безумовно, є втручанням у політичне життя цієї держави. Це фактичне злиття Білорусі з Російською Федерацією», – додав він.

Читайте також: Участь у навчаннях десантників свідчить про наступальний характер операцій

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 22:11:24