четвер, 14 вересня, 2017, 14:09 Події
Нацполіція перевірить фінансових донорів Опоблоку

Шевченківський суд Києва змусив Національну поліцію перевірити інформацію з фінансового звіту партії «Опозиційний блок».

Про це повідомляє УП з посиланням на рішення суду, яке ухвалили за зверненням юристів Bihus.info.

Згідно з рішенням суду від 11 вересня, Нацполіція має негайно внести відомості до ЄРДР за статтею 159-1 ККУ «Порушення порядку фінансування політичної партії» і розпочати досудове розслідування.

<nbsp;>
<nbsp;>

За інформацією у звіті партії, у 2016 році вона отримала 11,7 мільйонів гривень добровільних внесків від юридичних осіб.

Як виявилось в ході розслідування, деякі фірми-благодійники зареєстровані у «віртуальному офісі» в перукарні, інші – на рибному підприємстві.

Серед них – компанія ТОВ «Гіперіон мега», що перерахувала на рахунок «Опоблоку» більше мільйона гривень, директором і засновником якої є Ткаченко Володимир Іванович.

Журналісти програми відвідали директора, і з’ясували, що Ткаченку не відомо ані про внески, ані про саму компанію.

Додамо, стаття 159-1 ККУ передбачає відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у звіті партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, або у фінансовому звіті про надходження та використання коштів виборчого фонду партії.

Посадовим особам «Опозиційного блоку» може загрожувати штраф до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеження волі строком до 2 років.

Читайте також: Найбільше грабує Україну сьогодні Опоблок – рвуть, як ніколи, - Чорновол

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:37:04