Новини » Львів

На Жидачівщині хочуть створювати патронатні сім’ї – альтернативу дитячим будинкам та прийомним сім’ям

У Жидачівському районі хочуть розвивати інститут патронатних вихователів дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У ці дні в Жидачеві в приміщенні районного центру проводять семінари «Патронатні сім’ї – альтернатива дитячим будинкам та прийомним сім’ям».

Метою цих заходів є донесення до людей інформації про патронатні сім’ї та підбір кандидатів у патронатні вихователі.

Директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін під час семінарів детально пояснює що таке патронатна родина та патронатні батьки.

«Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин, – каже Т. Карабін. – Метою патронату над дитиною, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, є забезпечення захисту її прав дитини, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини».

Під час заходу учасників інформують за яких умов і хто може бути патронатним вихователем. На усі запитання присутні отримують фахові відповіді.

Loading...