четвер, 14 вересня, 2017, 15:42 Львів
Львів планує залучити ще 105 млн євро для подолання сміттєвої проблеми, – сесія
Жінка викидає сміття. Фото: Микола Тис/ZIK
Жінка викидає сміття. Фото: Микола Тис/ZIK

Депутати Львівської міської ради на сесії 14 вересня прийняли дві ухвали, які забезпечать отримання 105 млн євро для вирішення сміттєвої проблеми. Йдеться про кредитні і грантові кошти.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Зокрема, депутати затвердили угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.07.2017 року, укладеної між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Як йдеться у пояснювальній записці, між ЛМР та ЄБРР підписано угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування з метою реалізації інвестиційного проекту модернізації інфраструктури поводження з ТПВ, включаючи збір відходів, переробку, утилізацію та рекультивацію полігону в с. Грибовичі в об’ємі першочергових заходів.

Відповідно до угоди, ЄБРР розглядає можливість участі в проекті шляхом надання довгострокового фінансування в сумі до 20 мільйонів євро. Банк спільно з Львівською міськрадою планує звернутися до Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля по грантове фінансування в сумі до 10 мільйонів євро.

Також депутати підтримали ухвалу «Про залучення субкредитних коштів Європейського інвестиційного банку для реалізацій проекту «Комлексне вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові»

Цим документом Львівську міську раду визначили позичальником субкредиту Європейського інвестиційного банку, департамент фінансової політики – стороною субкредитного договору, а департамент твердих побутових відходів – головним розпорядником головним розпорядником коштів. Розмір кредиту – 75 млн євро. Строк субкредиту – 15 років, впродовж яких субкредит має бути повністю погашений з урахуванням пільгового періоду, що становить три роки.

Відсоткова ставка за користування субкредитними коштами складається з двох частин: базис відсоткової ставки, що розраховується на основі шестимісячної міжбанківської ставки Єврозони (EURIBOR) та маржа – 1,5% річних.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:23:27