четвер, 14 вересня, 2017, 14:03 Львів
Львів фінансово допоможе Театру ім. М. Заньковецької відсвяткувати 100-річчя
Театр ім. Марії Заньковецької. Фото: Миколи Тиса/ZIK
Театр ім. Марії Заньковецької. Фото: Миколи Тиса/ZIK

Депутати Львівської міської ради на засіданні 14 вересня прийняли Програму підтримки діяльності Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

За відповідну ухвалу проголосувало 55 міських обранців, передає кореспондент ІА ZIK.

Метою програми є сприяння виконанню урочистих заходів, які будуть проводитись у зв’язку з відзначенням 100-річчя з дня заснування Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у 2017 році; упорядкування будівлі театру, оскільки святкування буде відбуватись на загальнодержавному рівні; поповнення матеріально-технічної бази театру, у тому числі придбання одягу сцени та глядацького залу для забезпечення святкування; популяризація театрального мистецтва у м. Львові та в Україні.

У рамках програми планується проведення урочистої академії, міжнародного театрального фестивалю, тематичні науково-практичні конференції та виставки.

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова, а також з інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України. Обсяги фінансування, визначені у міському бюджеті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:29:19