четвер, 14 вересня, 2017, 5:40 Суспільство
Лебединський: Мене попереджали, що в Україні мене чекає велике розчарування

Відомий російський музикант Олексій Лебединський, який був змушений тікати з Росії, розповів, як йому живеться в Україні. Він також повідомив, про те, чим Україна принципово відрізняється від Росії.

Про це повідомляє «Діалог».

«Скажу важливе. Мене попереджали, що на українській землі мене чекають великі розчарування. Завтра 2 місяці, як я в Україні – постійно в Києві і один раз був в Одесі. Так, тут все дуже непросто», – повідомив росіянин, зазначивши, що Україну гризе безліч проблем: відсутність патріотизму у влади, корупція та інше.

«Але. Є величезне і безперечне, в корені відмінне від Росії «АЛЕ». Тут є той дух свободи і надії, яким і не пахне на моїх рідних російських просторах і в душах моїх рідних співвітчизників. Тут немає рабства», – підкреслив Лебединський. Він підкреслив, що український народ є істинною владою країни.

«Як би сьогодні або завтра не було важко, українці точно знають, що можуть викинути будь-якого чиновника з його місця, включно з президентом, якщо він буде діяти не в інтересах людей. Вони довго терплять, а потім зносять все гі*но до чортової матері», – помітив співак.

Він висловив упевненість, що путінський режим – ворог не тільки України, але і Росії. «Ми повинні зібратися разом, всім світом, і нейтралізувати загрозу. Не буде Гітлера – не буде нацизму. Не буде зграї Путіна – зникне вся погань разом з нею», – констатував Лебединський.

Читайте також: Голос із Луганська: Чого я навчилася за три роки в ЛНР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 15:47:49