четвер, 14 вересня, 2017, 14:30 Політика
Критика Саакашвілі спонукає БПП і НФ до об'єднання

Об'єднання «Народного фронту» та «Блоку Петра Порошенка» було вимушеним. Залишається лише питання, як на це відреагують члени «УДАРу», єврооптимісти з БПП, що підтримують Саакашвілі, та деякі міністри.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила кандидат філологічних наук Олександра Решмеділова.

«Раніше Михеїл Саакашвілі був доволі вдалим рупором для того, щоб критикувати саме «Народний фронт», і особисто Арсенія Петровича. Ми добре пам'ятаємо і про його конфлікт з Аваковим. Він був націлений і на інші постаті, наприклад, на пана Мартиненка», – розповідає Олександра Решмеділова.

Проте зараз, каже вона, Саакашвілі обрав собі для критики Гройсмана і Порошенка, при цьому додається звична риторика на адресу «Народного фронту».

«Вони змушені об'єднуватися, оскільки на них є одночасний потік негативу. Проте наскільки вони далі консолідуватимуться, залежатиме від того, що робитиме «УДАР», наскільки він зміцніє. Також важливим питанням є те, як себе поводитиме та частина БПП, яка є єврооптимістами та підтримують пана Саакашвілі», – вважає кандидат філологічних наук.

За її словами, такі люди взагалі є «чужорідним тілом в організмі «Блоку Петра Порошенка» і невідомо, чи варто від них очікувати певної підривної діяльності зсередини.

«Також цікаво, як поведуть себе в такій ситуації міністри, оскільки йде мова про квоти деяких коаліційних сил. Деякі міністри підтримують діяльність Президента, Прем'єра і консолідуються з ними, а частина – намагаються себе дистанціювати. Наприклад, міністр Омелян, який міг би взяти на себе відповідальність щодо тієї ж залізниці та потяга Київ-Перемишль, але він дистанціювався», – зауважила філолог.

Читайте також: Було дуже важко перебувати в одному потязі з Юлією Тимошенко, – активіст

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 03:47:20