четвер, 14 вересня, 2017, 2:45 Світ
Держустановам США заборонили користуватися продукцією «Лабораторії Касперського»

Адміністрація президента США повідомила державним установам країни про необхідність припинити користування продуктцією російської «Лабораторії Касперського».

Таке рішення обгрунтували тим, що фірма є вразливою до впливу Кремля й використання вказаного антивірусу може поставити під загрозу національну безпеку, – повідомляє Reuters

Департамент національної безпеки США видав директиви федеральним установам, наказавши їм виявити продукцію Касперського у своїх інформаційних системах протягом 30 днів і припинити її використання протягом 90 днів.

У Департаменті нацбезпеки заявили, що стурбовані «зв’язками між деякими співробітниками Касперського й російською розвідкою та іншими державними установами».

«Ризик того, що російський уряд, чи то самостійно, чи то у співпраці з Касперським, може скористатися доступом, який надається продуктам Касперського, для того, щоб поставити під загрозу федеральну інформацію та інформаційні системи, безпосередньо зачіпає національну безпеку США», – йдеться у заяві.

Лабораторія Касперського неодноразово заперечувала, що вона має зв’язки з будь-яким урядом, і казала, що не може допомагати урядові у кібершпигунстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 12:30:26