четвер, 14 вересня, 2017, 5:00 Політика
Альона Шкрум пояснила, чому суспільство підтримує Саакашвілі

Люди щодня відчувають несправедливість. І у випадку із Саакашвілі вони зрозуміли, що несправедливість програла.

Таку думку висловила народний депутат України Альона Шкрум у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Я проаналізувала для себе, чому люди зустрічали Саакашвілі і всі опозиційні сили, які приїхали до Львова, ніби почався Новий Рік у Диснейленді. І, на мою думку, справа в тому, що люди відчувають щодня несправедливість, і у цьому випадку вони зрозуміли, що несправедливість програла», – вважає Шкрум.

На думку нардепа, суспільство більше не сприймає Порошенка як президента, якому вони надали повноваження рухати державу вперед.

«Порошенко формально видає укази, впливає на Верховну Раду, має в руках силовий примус, зокрема СБУ, Генпрокуратура і Нацполіція. Але люди почали сприймати Порошенка тільки як суверена, який своїми забаганками комусь може надати громадянство, а в когось забрати. І тому зараз люди дуже радіють тому факту, що указ президента не став законом та правовою нормою», – пояснює політик.

Також депутат порівняла цю ситуацію із перемогою активістів на Майдані, коли люди були не згодні із злочинним наказом Януковича, який він дав тодішньому міністру МВС Захарченку.

«Як і в період Майдану, люди відчули, що здобули хоч і маленьку, але перемогу над несправедливістю. Адже Порошенко – це не суверен у середніх віках та не феодал. Він має дотримуватися законів та справедливості як щодо себе, так і щодо всього суспільства», – наголосила Альона Шкрум. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:52:15