середа, 13 вересня, 2017, 12:11 Суспільство
Зміни будуть, коли ЗМІ бігатимуть за митцями, а не за політиками
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Щось зміниться в мізках людей, коли журналісти юрмою приходитимуть з мікрофонами й камерами до молодих виконавців, до молодих письменників, до молодих художників і композиторів, до молодих підприємців і тих активістів, яких активістами можна назвати без сарказму, а не до зужитих політичних типажів, що переграють, акторствуючи, у своїй битві за справедливість.

Учора відбулося три акції Людкевич Фесту. Найпізніша почалася о 21-й і тривала майже до полуночі. Звучало фортепіано. Барвінський, Нижанківський, Колесса... У залі Порохової вежі сімдесят п’ять відсотків глядачів-слухачів – молодь. Пізня година, а ніхто не зривається з місця, не теленькають телефони. Бо звучала музика.

Нарешті розвіртуалилася із Іваном Остаповичем і Тарасом Демком – двигунами цього «двіжу», як сказав би якийсь підліток. Тарас ще й виявився колегою філологічного гарту –тішуся. Колись, як перекладе Блейка, напрошуся в редактори – по блату.

А нині стартує Форум --13-го о 13-й: хай йому пощастить на успіх!

Життя триває, дощик моросить, каштани падають на брук (тук-тук), місто рясно квітне гостями – Львове, ти помолодшав на кілька століть...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 05:39:42