середа, 13 вересня, 2017, 14:20 Події
Заступник селищного голови Чабанів напав на знімальну групу «Житлоблуду»

У Чабанах, що на Київщині, просто на засіданні селищної ради двоє невідомих напали на знімальну групу проекту «Житлоблуд». Понад те – усе це відбувалось на очах у заступника селищного голови Юрія Бондара, який замість того, щоб припинити хуліганство, ще й накинувся із образами на журналістів.

Під час підготовки чергового випуску програми, знімальна група проекту «Житлоблуд», що виходить на телеканалі ZIK, приїхала у селище Чабани. Там місцеві екологи збунтувались проти зведення забудовником ТОВ «Покровський двір» житлового комплексу поблизу річки Дніприк. Мовляв, вважають, що комплекс може нашкодити унікальній природі краю.

«Ще заздалегідь, дев’ять днів тому, ми написали запит у селищну раду, щоб вони надали нам коментар (тоді як, за законом, відповідь розпорядник інформації повинен надати не пізніше 5-ти днів з моменту отримання запиту, – ZIK). Йшлося про звичайні питання: що будується або ж чи законне виділення землі. Однак нас запевнили, що запит обробили та направили… чогось до Львова. Однак до нас ця відповідь так і не дійшла. Тож ми вирішили поїхати до Селищної ради та отримати коментар щодо цього будівництва», – розповіла креативний продюсер проекту Оксана Шав’як.

Та виявилось, що, хоча й за розкладом у Чабанівського селищного голови – прийомний день, усі були у залі засідань. Тож знімальна група зайшла туди, аби поставити свої запитання заступнику очільника Чабанів Юрію Бондару. Однак місцева влада зустріла журналістів, м’яко кажучи, непривітно. Двоє невідомих, які були присутні на цих зборах, почали нахабно ображати телеканал ZIK,  мовляв, журналісти взагалі невідомо чим займаються. Сам ж Юрій Бондар замість того, щоб припинити усе це, ще й почав ображати журналістку Анну Закутську, а згадані чоловіки заважали роботі телекамер, били оператора по ногах і штовхали режисера.

«Аня намагалась все ж отримати коментар щодо забудови, яка нас цікавить, та у відповідь він лише ображав і запевняв, що за вказаною адресою жодного будівництва не відбувається», – зазначила Оксана Шав’як.

Знімальна група ж викликала поліцію та чекає приїзду правоохоронців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 11:56:46