середа, 13 вересня, 2017, 20:23 Світ
Юнкер заявив про необхідність створення спільної армії Європи

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив про необхідність до 2025 року створити повноцінний Європейський оборонний союз.

Як передає УНІАН, про це він сказав у середу, 13 вересня, у Страсбурзі в Європейському парламенті під час щорічного виступу «Положення Союзу».

«Я хочу, щоб ми присвятили подальші зусилля питанню оборони. Вже є новий Європейський оборонний фонд, як і постійне структуроване співробітництво в галузі оборони. До 2025 року нам потрібен повноцінний Європейський оборонний союз. Нам це потрібно. І НАТО цього хоче», – зазначив Юнкер.

Президент ЄК також висловився за якнайшвидше ухвалення рішень в сфері зовнішньої політики для Євросоюзу.

«Я хочу, щоб наш Союз був сильним гравцем в світі. Для того, щоб надати більше прав голосу в світі, ми повинні мати можливість швидше приймати зовнішньополітичні рішення. Ось чому я хочу, щоб держави-члени розглянули (можливість того), як зовнішньополітичні рішення можуть бути переведені від одноголосного голосування до кваліфікованою більшістю (види прийняття рішень в ЄС, – ред.). Це вже передбачено договором, якщо всі держави-члени погодяться це зробити», – пояснив Жен-Клод Юнкер.

Читайте також: Європарламент пропонує скасувати роумінг та створити інвестфонд для України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 03:47:30