середа, 13 вересня, 2017, 14:55 Політика
Я не вірю в можливість об'єднання опозиційних сил, – експерт

Знаючи лідерів опозиційних сил, які підтримують Михеїла Саакашвілі, не варто очікувати їх об'єднання. Вони такі амбіційні, що ніколи не побудують єдину партію.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«Міхеїл Саакашвілі може грати виключно на підвищення. Він, власне, весь час цим і займається. Найбільший страх екс-президента Грузії той, що його можуть забути», – вважає Сергій Щербина.

На його думку, Саакашвілі – це людина, яка повністю залежить від політики.

«Це людина не «про гроші», він – «про владу». Він зовсім не мислить себе поза політикою. Адже ж людина була президентом суверенної держави. Здавалося б, що вже вище?», – запитує журналіст.

За його словами, після цього можна до кінця займатись меморіальними бібліотеками, викладацькою діяльністю абощо.

«Але Саакашвілі не може без цього процесу, йому потрібна постійна участь. І для того, щоб його не забули, він змушений постійно підвищувати ставки, чим він і займається, відколи його позбавили громадянства», – зауважив головний редактор «РБК-Україна».

Також він розповів про своє ставлення до імовірного об'єднання українських опозиційних владі сил.

«Я в таку можливість зовсім не вірю. Знаючи багато років Юлію Володимирівну Тимошенко, Андрія Івановича Садового та інших дружніх до Михеїла Саакашвілі лідерів, впевнений, що почавши ці перемовини, вони порвуть цю ковдру ще до того, як почнуть нею накриватись. Це настільки амбіційні люди, що вони ніколи не побудують єдину партію», – вважає експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:33:06