Новини » Політика 13 вересня, 2017, 18:55
Власенко: Об’єднання БПП та НФ – це політична братська могила

Якщо БПП і НФ об’єднаються, то це стане для них великою політичною братською могилою. Вони несуть всю відповідальність за те, що відбувалося в країні за останні три роки. Проте, я не переконаний, що вони зможуть між собою домовитися.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Об’єднання БПП та НФ стане для них політичною братською могилою. На сьогоднішній день вся країна політично поділена між цими двома політичними партіями. Тобто вони несуть всю відповідальність за те, що в країні відбувалося в останні три роки. Якщо вам подобається підвищення тарифів, якщо вам всім подобається обмеження ваших прав, якщо вам всім подобається те, що відбувається з перевірками бізнесу, з тими кримінальними справами, які вони порушують. Якщо вам подобається все, то голосуйте за них. Але я дуже багато їжджу регіонами і зустрічаюся з людьми, і саме тому я роблю той висновок», – вважає гість програми.

Водночас, народний обранець має сумніви, чи зможуть ці дві політичні сили домовитись. Оскільки метою їхнього об’єднання є не процвітання України, а збільшення власного багатства.

Читайте за темою: БПП+НФ? Можливі варіанти і наслідки об’єднання

«Вони ж об’єднуються не задля процвітання України. Вони об’єднуються не задля того, щоб проводити якісь реформи і не щоб людям стало жити краще. Вони одне одного не люблять, але при цьому вони тримаються купи, бо один без іншого не може паразитувати на бюджеті, один без іншого не може займатися корупційною діяльністю. Але є дуже велике питання, чи зможуть вони домовитись про умови, бо і одні і другі будуть виривати для себе якнайбільше умов. Хто яким міністром буде. Вони не будуть обговорювати як людям буде жити краще, вони не будуть обговорювати стратегію розвитку держави. Вони не будуть говорити, які в України перспективи. Вони будуть говорити, хто буде чий міністр, так щоб сісти на державні потоки. У кого будуть які державні підприємства, кому відійде «Укрспирт», кому відійде «Нафтогаз». От про що вони будуть говорити. Я не переконаний, що вони зможуть між собою домовитися», – переконаний Сергій Власенко.

Читайте також: Грановський висловив сумнів в об’єднанні БПП і «Народного фронту»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:56 :12