середа, 13 вересня, 2017, 11:39 Економіка
В «Укрзалізниці» розповіли, на які нові маршрути варто очікувати
Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

До кінця 2017-го «Укрзалізниця» готова запустити новий поїзд Одеса-Кишинів. Крім того, планують створити ще низку нових внутрішніх та міжнародних маршрутів.

Про це розповів в.о. голови правління товариства Євген Кравцов у ході брифінгу 12 вересня, передає прес-служба підприємства.

«Ми спостерігаємо пожвавлення перевезень у міжнародному сполученні і будемо розвивати його. Наразі працюємо над новим безпересадковим маршрутом Мукачеве-Будапешт, розвиватимемо напрямок Ковель-Хелм при зростанні пасажиропотоку. Наступного року запустимо поїзд в напрямку Румунії», – розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Також планують розвинути внутрішні перевезення. Дуже хочуть з’єднати обласні центри, такі як Черкаси та Чернігів. Покращити маршрути з Житомира та збільшити їх у Львові.

«У перспективі буде запроваджено маршрути Ужгород – Лисичанськ, Івано-Франківськ – Костянтинівка – це дозволить надійно сполучити Донбас із центральними та східними регіонами країни. Значно вдосконалимо сполучення Наддніпрянщини: Дніпро та Запоріжжя отримають нове якісне сполучення. Загалом ми надамо українцям значно більше можливостей подорожувати країною, пізнавати її», – додав пан Кравцов.

Він додав, що у підприємстві чітко слідкують за дотриманням графіку поїздів.

«Сьогодні 97% поїздів прибувають вчасно, і це один із найкращих показників дотримання графіка руху в Європі. Для нас важливо зберегти статус надійного національного перевізника та довіру користувачів послуг», – наголосив Євген Кравцов.

Читайте також: Омелян заявив, що «Укрзалізниця» стала некерованою

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:06:16