середа, 13 вересня, 2017, 9:02 Світ
Ураган «Ірма» забрав життя більш як 60 осіб
Зруйновані будинки внаслідок урагану «Ірма» в Флориді, США. Фото: twitter.com/MiamiHerald
Зруйновані будинки внаслідок урагану «Ірма» в Флориді, США. Фото: twitter.com/MiamiHerald

Через ураган «Ірма» станом на вечір вівторка, 12 вересня, підтверджено загибель 18 осіб на південному сході США та ще 43 осіб на островах у Карибському морі. На курортних островах Флорида-Кіс знищено або пошкоджено 90 відсотків усіх житлових будинків. Жителі островів поступово повертаються додому.

Про це повідомляє DW.

«Близько 5,8 мільйона осель у Флориді та сусідніх штатах залишаються без електрики. Раніше ця цифра складала 7,4 мільйона. Брак електропостачання перешкоджає роботі важливих об’єктів інфраструктури, зокрема лікарень. Оскільки кондиціонери не працюють, а значну кількість дерев викорчував ураган, жителі Флориди страждають від спеки», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, вранці у вівторок 12 вересня, «Ірма» втратила статус урагану. Швидкість вітру помітно зменшилася, коли буревій дістався північних кордонів Флориди.

«Ірма» спочатку мала четверту категорію ураганів за шкалою Саффіра-Сімпсона і стала одним із наймасштабніших стихійних лих, від яких страждали острови Карибського моря та Сполучені Штати Америки. За оцінками експертів, збитки від урагану «Ірма», а також «Харві», що кількома днями раніше завдав шкоди штатам Техас і Луїзіана, можуть сягнути сумарно 290 мільярдів доларів. Розрахунки експертів базувалися на шкоді, завданій бізнесу, домогосподарствам, інфраструктурі та врожаям, зростанні вартості пального, а також на прогнозах збільшення рівня довгострокового безробіття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 13:39:12