середа, 13 вересня, 2017, 17:55 Економіка
Українське вугілля має коштувати не менше імпортного, – «Львіввугілля»
Вугілля. Фото: Pexels
Вугілля. Фото: Pexels

Вугілля, яке видобувають на українських державних шахтах, має коштувати не менше, ніж імпортне.

Про це заявив тимчасовий виконувач обов’язків генерального директора держпідприємства «Львіввугілля» Олег Акімов у відповідь на інформаційний запит «РБК-Україна», передають «Українські новини».

«Переконаний, що добуте в Україні вугілля повинне коштувати не менше, ніж придбане для потреб енергетики в інших країнах. Якщо різниця між ціною нашого і закордонного вугілля нівелюється, а всі підстави для цього є, то це забезпечить сталий розвиток гірничої галузі, стимулюватиме виробництво. Враховуючи, що вугілля становить більшу частину енергетичного ресурсу України, це стане надійною основою енергетичної незалежності держави», – сказав Акімов.

Також він позитивно оцінив зростання ціни на вугілля з державних шахт для енергогенеруючих компаній та ТЕЦ.

«Така ціна дозволяє заробляти більше з реалізації товарної продукції, покращує господарсько-фінансовий стан держпідприємства «Львіввугілля», – додав Акімов.

Нагадаємо, у кінці серпня Міністерство енергетики та вугільної промисловості рекомендувало з 1 вересня підвищити ціну реалізації вугілля для енергогенеруючих компаній та ТЕЦ до 2200 грн / тонна (без ПДВ і витрат на транспортування).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:47:29