середа, 13 вересня, 2017, 12:26 Львів
У Жидачівському районі вивчають проблеми учасників АТО та їх родин

У Жидачівському районі під час опитування, проведеного серед учасників АТО та членів їх родин, виявлено проблеми, які хвилюють цю категорію громадян.

Як доповіла на нараді в райдержадміністрації  з керівниками структурних підрозділів гуманітарного спрямування директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін, основними проблемами, озвученими опитаними, залишаються питання оформлення проектно-технічної документації на земельні ділянки, надання медичних послуг та питання можливості розширення на території району мережі установ, в яких можна користуватися «Соціальною карткою» учасника АТО, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА..

Під час наради обговорювался питання соціального захисту населення, надання допомоги малозабезпеченим сім’ям, заходи, спрямовані на запобігання торгівлі людьми, працевлаштування безробітних громадян.

Керівник відділу культури, туризму та спорту райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич поінформував присутніх про виїзд мистецьких колективів району з концертною програмою у військові містечка Немирів та Вербляни, де розташований 184 навчальний центр Академії Сухопутних Військ ім. П. Сагайдачного.

Керівник апарату Жидачівської РДА, в.о.заступника голови РДА Світлана Самсонова  акцентувала увагу на необхідності постійної комунікації відповідальних працівників соціальної сфери з демобілізованими учасниками АТО та членами їх родин з метою виявлення наявних проблем та надання оперативної допомоги для їх вирішення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 17:08:43