середа, 13 вересня, 2017, 16:37 Економіка
У Вінниці у громадському транспорті бракує 150 кондукторів
Кондуктор в трамваї у Вінниці. Фото: vinbazar.com
Кондуктор в трамваї у Вінниці. Фото: vinbazar.com

У Вінниці не вистачає 150 кондукторів. У деяких тролейбусах та трамваях людей розраховують водії. Люди звільняються, бо скоро запустять електронні квитки.

Начальник служби експлуатації Вінницької транспортної компанії Микола Заверюха розповів, що пасажирам немає чого хвилюватися – нестача кондукторів ніяк не відобразиться на графіках перевезень, тощо.

Транспортна компанія обіцяє людям за роботу кондуктором платити у середньому по 4500 гривень на місяць. Ще є система премій на бонусів. Щоб почати працювати, потрібно пройти співбесіду та інструктаж.

«Для закриття повної норми нам не вистачає 150 кондукторів, – повідомив Заверюха. – Знайти таку кількість людей було б ідеально. Зараз на найменш рентабельних маршрутах людей розраховують водії. Це автобуси середньої місткості, трамвай №3, тролейбуси № 1, 2. Звичайно, наявність кондукторів значно полегшила б нам роботу».

Микола Заверюха каже, що люди почали звільнятися, коли дізналися, що невдовзі збираються впровадити систему електронних квитків.

«Ну і складність самої професії дає про себе знати, – каже він. – Стресова робота, спілкування з людьми. А ще потрібно рано вставати або пізно лягати. Робота починається о 5:30 (перша зміна), а закінчується о 23:00 (друга зміна), повідомляє видання «20 хвилин».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:25:41