середа, 13 вересня, 2017, 10:35 Економіка
У порту «Южному» почали розвантаження першого судна з американським вугіллям
Фото: port-yuzhny.com.ua
Фото: port-yuzhny.com.ua

Сьогодні, 13 вересня, о 02.15 годині до перевантажувального комплексу ДП «Морський торговельний порт «Южний» пришвартувалось судно Ocean Ambitious. На борту балкера 62 тисячі тонн енергетичного вугілля із США для «Центренерго».

Стивідори планують розвантажити імпортний вантаж за 3 доби, повідомляє прес-служба порту.

У порту відзначають, що на початку вересня завершили планову підготовку обладнання, «адже у найближчий тиждень підприємство планує прийняти одразу чотири судна з вугіллям, загальним об’ємом понад 295 тисяч тонн».

«Досвід розвантаження балкерів із антрацитом із ЮАР підтверджують нашу спроможність ефективно організувати процес відправки вантажів енергетикам, задля своєчасного поповнення запасу на складах ТЕС. Тому із впевненістю можу сказати, що графік прийому та відправки ми виконаємо», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер прокоментував: «Сьогодні ми отримали гарну новину, що перша партія американського антрацитового вугілля вже в Україні. Співпраця компанії-члена Палати «Xcoal Energy & Resources» та ПАТ «Центренерго» – це визначний крок для розвитку українсько-американських торговельних відносин».

Нагадаємо, що з травня в ДП МТП «Южний» розвантажено понад 220 тис. т. енергетичного вугілля з ПАР для теплової генерації ДТЕК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 13:41:28