середа, 13 вересня, 2017, 20:10 Політика
Туризм і сільське господарство Криму найбільше постраждали від окупації, – екс–міністр туризму Криму

Економічна ситуація в Криму сьогодні дуже змінилася. зокрема, найбільше від окупації постраждали туризм та сільське господарство. Нагадаю, що саме ці дві галузі були основними для кримських родин. Але оскільки зараз немає туристів з України, то майже 200 тисяч сімей не мають доходів, відповідно у них виникають фінансові проблеми, які вже чітко асоціюють з анексією Криму.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів міністр курортів і туризму АР Крим (2010-2014) Олександр Лієв.

Коментуючи питання ведучої щодо настроїв кримчан сьогодні і у 2014-му році гість програми зазначив, що ситуація в Криму дуже змінилася. Зокрема, як розповів міністр курортів і туризму АР Крим у 2010-2014 рр., що у людей пройшла ейфорія і всі свої фінансові проблеми вони пов’язують саме з анексією Криму.

«Настрої в Криму змінилися. Ейфорія пройшла, багато хто з людей зрозумів, що світ цього не визнає і усі байки, які лунали з екранів телебачення, що зараз триває процедура, а згодом все стане на свої місця і світ це визнає, що усі світові бренди тут залишаться, що туристи будуть й надалі їхати, але цього так і не відбулося. І для мене зрозуміло, що це вже не відбудеться, хоча багатьом кримчанам здавалося, що вірити «НТВ» потрібно. Тому звичайно, настрої в Криму змінилися», – зауважив гість програми.

Міністр курортів і туризму АР Крим у 2010-2014 рр. також додав, що в Криму сьогодні змінилася і економічна ситуація.

«Більше за все постраждали такі галузі як туризм та сільське господарство. Нагадаю, що саме ці дві галузі були основними для кримських родин, зокрема, в малому та середньому підприємництві. Але оскільки зараз немає туристів з України, то майже 200 тисяч сімей не мають доходів, відповідно у них виникають фінансові проблеми, які вже чітко асоціюють з анексією Криму», – зазначив Олександр Лієв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:49:51