середа, 13 вересня, 2017, 0:01 Суспільство
Це оголошення війни: топ-пропагандист Путіна відповів Івану Урганту на «солов’їний послід»

Російський Володимир Соловйов відповів відомому російському коміку і ведучому Івану Урганту на жарт про «солов’їний послід».

Про це повідомляє eizvestia.com.

Гостем передачі «Вечірній Ургант» 7 вересня стала модель і ведуча Ірена Понарошку, яка розповідала про здоровий спосіб життя. Під час випуску в студію внесли дві банки, в яких була, як повідомила Понарошку, «органічна косметика» – маски для обличчя.

Ургант обмазав лице однієї з них. «Це пахне досить приємно. А що це? «- запитав він. «Це солов’їний послід. Натуральний солов’їна послід», – відповіла Понарошку. «По-перше, це гарна назва для шоу на каналі» Росія», – сказав Ургант.

«Наїзд був по телевізору! При цьому на Москву-то я свою відповідь не поставив. А Ваня вийшов по всім «орбітам». Це означає, [гендиректор «Першого каналу» Костянтин] Ернст бачив і схвалив. Так що це був не жарт Вані, як я розумію, а реприза. Видно, хтось боляче переживає відхід ряду провідних з «Першого каналу» на телеканал «Росія». Тут Ургант – засіб. Те, що він зробив, неприйнятно. Зазвичай на телебаченні так не роблять. Це оголошення війни», – зазначив Соловйов.

«Я знаю відмінний спосіб, щоб не потрапити в «Миротворець». Досить гаденько пожартувати про мене у себе на каналі. Тоді тебе починають цитувати обвинувачені у педофілії громадяни, які перебувають тепер у бігах в Празі з криком: «Молодець! Як ти прибрав Соловйова!». І всі українські сайти з радістю друкують: «Ай, молодець, Ургант». Молодець, Ваня! Ти не опинишся в одному списку з твоїм татом і з багатьма гідними людьми. Продовжуй жартувати», – сказав пропагандист.

Читайте також: Зарядись позитивом: в мережі показали веселі кадри з серії «Це Росія, дитинко»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:05:02