середа, 13 вересня, 2017, 19:25 Політика
Томенко: Неадекватні дії влади оживили суспільний інтерес до Саакашвілі

Хочу наголосити на правовій та політичній безграмотності влади щодо дій проти Саакашвілі на кордоні. Однак, при всій повазі до екс-президента Грузії, я вважаю, що штурмувати державний кордон не варто було.

Таку думку висловив політик, громадський діяч Микола Томенко у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Безглуздя і неадекватні дії влади, які відбувалися на українсько-польському кордоні щодо Саакашвілі, призвели до того, що інтерес до колишнього президента Грузії значно підвищився. Я не думаю, що Порошенко умисне розробив такий сценарій, щоб підняти рейтинги Саакашвілі. Тому ще раз хочу наголосити на правовій та політичні безграмотності влади», – прокоментував Томенко.

Однак політик також зауважив, що його більше турбує інша сторона цього питання. Оскільки частина українського народу почала сприймати Саакашвілі як месію.

«На мою думку, такий ажіотаж в суспільстві навколо Саакашвілі є необґрунтованим та казковим месіанством. Із погляду критики чинної влади я, звісно, підтримаю Саакашвілі, проте мене дивує план 70-ти дій нової влади, яку запропонувала його команда», – наголосив Томенко.

Він пояснює, якщо опозиція і далі підтримає Саакашвілі, то також хотілось би знати, якою реально буде інша Україна, яку планує будувати ця опозиція.

«Натомість зараз я бачу, що Саакашвілі – людина, яка була губернатором області не знає як вносяться зміни до Конституції України. Також, при всій повазі до Саакашвілі, я вважаю, що штурмувати державний кордон не треба, навіть якщо є несправедливість. Особисто я не штурмував Верховну Раду, коли Порошенко в мене вкрав мандат, однак я домагатимуся справедливості в суді», – підсумував Микола Томенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 04:01:22