середа, 13 вересня, 2017, 11:11 Регіони
Тернопільські чиновники обговорить у Києві проблеми з відключенням гарячої води

Тернопільська міська рада ініціювала проведення у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва обговорення з приводу відсутності у міст лімітів на природний газ для підігріву та подачі населенню гарячої води.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі міськради.

«У Тернополі, як і у багатьох інших містах України, спостерігається проблема гарячого водопостачання. Однією з причин відсутності гарячої води у нашому місті є заборгованість населення перед комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго» на суму понад 34 млн грн, через що КП не може розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» і отримати від національного оператора нові ліміти на газ», – йдеться у повідомленні.

Іншою причиною є позиція «НАК «Нафтогаз України» та інших газооператорів, які вимагають від комунального підприємства оплату на рівні комерційних підприємств, що удвічі вища, аніж вартість, закладена у тарифах, додали у міській раді.

Як повідомляється, обговорення під керівництвом заступника міністра відбудеться найближчими днями. У зустрічі візьмуть участь представники НАК «Нафтогаз» і керівники комунальних структур з усієї України.

У Тернополі постачання гарячої води припинили влітку, мотивуючи це необхідністю планових ремонтних робіт у котельнях. Відновили послугу лише на кілька днів у зв’язку з відзначенням Дня Незалежності.

У міській раді просять населення оплатити заборгованість, щоб знову отримувати гарячу воду. Тернополяни підписують петиції з вимогами повернути воду тим, хто вчасно оплачує за послуги.

У зв’язку з цим студенти одного з місцевих вишів, Тернопільського економічного університету, звернулися до уряду. У разі відсутності гарячого водопостачання, молодь застерігає, що з 14 вересня розпочне акцію протесту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:06:24