середа, 13 вересня, 2017, 9:59 Регіони
Сьогодні в Рівному добровольцям обіцяють почати надавати статус ветеранів війни

13 вересня у Рівненській облдержадміністрації відбудеться засідання комісії із визнання осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, ветеранами війни – добровольцями.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Комісія розпочне роботу об 11 годині.

Склад комісії затверджено спільним розпорядженням голів Рівненської ОДА та облради. До її складу увійшли представники облдержадміністрації, облради, обласні депутати, військкомату, правоохоронних органів, Державної служби у справах ветеранів війни і учасників АТО та громадських організацій.

Як ми вже повідомляли, минулого тижня, в середу, на останньому сесійному засіданні Рівненської обласної ради депутатам та чиновникам добровольці поставили ультиматум: або вони отримають обіцяний рік тому статус, або рада більше засідати не буде. Наприкінці минулого тижня питання було вирішене.

Як повідомили власкору IA ZIK у територіальному управлінні юстиції у Рівненській області, розпорядження належним чином зареєстроване і ніщо не заважатиме ветеранам-добровольцям отримати відповідні документи та пільги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 15:33:13