середа, 13 вересня, 2017, 17:48 Регіони
Сім’я тернопільського правоохоронця просить допомоги у лікуванні доньок
Сім’я тернопільського правоохоронця просить допомоги у лікуванні двох доньок
Сім’я тернопільського правоохоронця просить допомоги у лікуванні двох доньок

Родина тернопільського правоохоронця бореться за здоров’я та життя своїх двох маленьких донечок Кароліни та Каміли.

Сім’я просить допомоги коштами, щоб провести обстеження дітей за кордоном. В Україні не змогли діагностувати хворобу дівчаток, повідомляє відділ комунікації обласного управління поліції.

Подружжя Богданових уже шість років поневіряється по лікарнях. Після важких пологів у їхньої старшої доньки – Кароліни виявили травму головного мозку. У вісім місяців дитині встановили діагноз «мікроцефалія».

До трьох років родина намагалися лікування доньки оплачувати самостійно. Дитина перенесла три операції в Китаї, була на реабілітації в Польщі. Після кожного курсу Каролінка робить невеличкі успіхи. В неї покращився зоровий контакт, вона почала дивиться на далекі предмети, переставляти ніжки, краще сидить та утримує рівновагу.

У 2014 році в Кароліни народилася сестра Каміла, і вже у два місяці в неї почали проявлятися ті ж самі симптоми. Після нових обстежень у Харкові, Києві та Львові діагностувати хворобу дівчат так і не змогли.

«Ми знайшли клініку за кордоном, яка спеціалізується на виявленні рідкісних хвороб. Генетики сказали, що у дітей, можливо, порушення якогось обміну, але у нас виявити це не реально. Тому нам порекомендували їхати в клініку, яка спеціалізується на таких захворюваннях», – розповідає мама дівчат Ірина Богданова.

Жінка сподівається, що якщо донькам встановлять правильний діагноз, з’явиться шанс їх вилікувати. Аналізи роблять в Іспанії – у Барселоні. Ціна обстеження однієї дитини – 18 тис. євро. Таких коштів у родини немає.

«Нам нема сенсу обстежувати обох, бо патологія одна й та ж сама. Хоча б Камілку. У неї не було травм під час пологів, і картина буде більш повна. Можливо, дізнаємося причину хвороби, тоді лікуватимемо обох. Без допомоги людей такої суми не зберемо, і у дівчаток шансів на одужання не буде. Ми вже всі заощадження витратили на обстеження, а через невірні діагнози витрати йшли туди, де не потрібно було», – каже жінка.

Тож подружжя просить допомоги в усіх небайдужих до долі їхніх дітей.

Допомогти сестрам Богдановим можна, перерахувавши кошти на рахунок у ПриватБанку.

Картковий номер – 5168 7427 0516 6316

Номер рахунку – 29244825509100

МФО 305299, ЭДРПОУ 14360570

Мама: Ірина Богданова – тел. 067 357-05-08.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 15:30:59