середа, 13 вересня, 2017, 14:34 Політика
Саакашвілі міг перетнути польський кордон не з українським паспортом, – Щербина
Міхеїл Саакашвілі. Фото: ekhokavkaza.com
Міхеїл Саакашвілі. Фото: ekhokavkaza.com

Зважаючи на те, як Міхеїл Саакашвілі без проблем перетнув польський кордон, можна зробити висновок, що у нього є паспорт іншої країни. Адже український документ міг «зникнути» лише через те, що там не було відповідного штампу про проходження кордону.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«Формальний бік питання особисто у мене викликає навіть жах. Вчора до Міхеїла Саакашвілі прийшли прикордонники, підписали якийсь адмінпротокол. І як у людини, яка трішки читала закон, у мене виникає декілька питань: на основі чого було встановлено особу Саакашвілі? Які документи він показав, якщо раніше загубив паспорт? Звідки взагалі взявся цей протокол? Я не дуже вірю в історію про те, що Саакашвілі забув у автобусі свій паспорт, а поліція його вкрала і тепер він лежить в кабінеті Порошенка. Таке можна розповідати дільничному, коли пишеш заяву на відновлення посвідчення особи», – розповів Щербина.

Він вважає, що скоріш за все Саакашвілі перетнув польський кордон за іншим документом. І Україна може дуже легко це перевірити, надіславши запит до МЗС Польщі.

«Швидше за все у «загубленому» паспорті Міхеїла Саакашвілі, напевно, чогось не вистачає. Найочевидніше, якщо аналізувати те, де було втрачено документ, то у ньому може не вистачати польського штампу про перетин кордон. Тому виникає логічне питання, на основі чого Саакашвілі перетнув кордон? Мабуть, він показав інший паспорт», – прокоментував він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:32:46