Новини » Суспільство

Російські дипломати образилися на німецький журнал за «образу» Путіна

Російські дипломати назвали «позбавлений маку і дурним» матеріал німецького журналу Focus, в якому президент Володимир Путін названий собакою, і звернулися до офіційного представника уряду ФРН Штеффану Зайберт.

Своє обурення матеріалом співробітники дипмісії висловили в Twitter, – повідомляє еizvestia.com.

«Журналу Focus це здається провокаційним. Чи так це? Ні. Без смаку і безглуздо? Звичайно. Що це означає, Зайберт?»- йдеться в публікації в соцмережі.

До повідомлення прикріплена фотографія частини матеріалу видання. «Вона [канцлер Німеччини Ангела Меркель] боїться путінської собаки, але не боїться собаку Путіна», – йдеться в статті.

У розмові з РБК керівник прес-служби посольства Росії в ФРН Денис Мікерін заявив, що сподівається вже найближчим часом побачити реакцію Focus. «Хотілося б почути оперативно відповідь. Скажімо так, наскільки совісті їм вистачить», – заявив Мікерін. За його словами, він не звертався безпосередньо до редакції Focus з приводу статті, хоча раніше у посольства вже були контакти з журналом.

«Сьогодні активно задіяні соцмережі, так що це можна вважати прямим зверненням. Одна справа, коли є якісь оцінки щодо політичних лідерів, але ми не готові терпіти образи, висловлені в статті. Сподіваємося, що редакція проявить здоровий глузд і політичну волю, а значить, висловить свою позицію. Але іншу позицію, крім вибачень за образу, важко уявити», – зазначив Микерин.

РБК направив офіційний запит в журнал Focus Online.

Матеріал, який викликав обурення дипломатів, був опублікований в №37 за 2017 рік. На обкладинці анонсується матеріал «50 аргументів проти Меркель». На фотографії, опублікованій російськими дипломатами, перед пропозицією про собаку стоїть число 34.

Читайте також: Голландці жорстко познущалися над президентом Росії 

У 2007 році Меркель зустрічалася з Путіним в Сочі, і під час протокольної зйомки двох лідерів в кімнату забігла лабрадор Коні, а канцлер Німеччини боїться собак. Володимир Путін в січні 2016 року розповідав, що не знав про це і не хотів лякати канцлера. Він додав, що вибачився перед Меркель за те, що сталося.

Читайте за темою: Відомий психіатр розповів про страхи ПутінаLoading...