середа, 13 вересня, 2017, 1:22 Світ
Росія запропонувала озброїти миротворців ООН в Україні

У підготовленому Росією проекті резолюції пропонується озброїти миротворців ООН на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє Інформатор.

Миротворці ООН, які можуть бути спрямовані на південний схід України згідно із запропонованим Росією проекту резолюції, будуть мати стрілецьку зброю для захисту спостерігачів ОБСЄ, склад місії ООН повинні будуть схвалити як уряд України, так і представники Донецька та Луганська, – цитує РІА проект резолюції.

У зв’язку з цим передбачається, що місія ООН «повинна бути забезпечена стрілецькою зброєю і легкою зброєю, і наділена мандатом виключно із захисту груп спостерігачів ОБСЄ, проводити цілодобовий моніторинг в зонах розведення сил і озброєнь від контактної лінії між територією підконтрольною збройним силам України і територією в окремих районах Донецької та Луганської областей України».

Згдіно з документом, миротворців пропонується ввести «після повного відведення сил і обладнання від фактичної контактної лінії, на період шість місяців».

Як повідомляє ТАРС, у проекті резолюції йдеться про «повну повагу суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України», а також підкреслюється, що врегулювати конфлікт в Донбасі «можна тільки шляхом повного виконання» комплексу заходів щодо виконання мінських угод.

Нагадаємо, на те, щоб миротворці ООН працювали на всій території окупованого Донбасу президент РФ Володимир Путін погодився під час вчорашньої телефонної розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Читайте також: Грандіозні події зав’язуються на березень 2018 року

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 12:05:08