середа, 13 вересня, 2017, 10:09 Суспільство
Психолог-волонтер про книгу «Майя та її мами»: А де тати? На війні?
Книга «Майя та її мами». Фото: litakcent.com
Книга «Майя та її мами». Фото: litakcent.com

Звернення від представників громадських організацій, серед яких ветерани АТО, щодо скасування презентації у межах Форуму видців у Львові книги Лариси Денисенко для дітей «Майя та її мами», де йдеться про гомосексуальні відносини, не було погрозою.

Про це у коментарі IA ZIK зазначила одна із підписантів звернення психолог-волонтер Світлана Булка.

«Як хлопці казали: проситься закінчення (заголовку, – ZIK) «Майя та її мами». А де тати? А тати на війні», – зазначила С.Булка.

На її думку, такі презентації та теми для дітей сьогодні не на часі. Окрім того, вони є травмуючим чинником для бійців АТО.

«І хіба це не буде травмуючим чинником для хлопців? Напевно, на інших речах потрібно акцентувати. А вже до хлопців телефонували і казали, що немає толерантності. А це не були погрози, а звернення.

Сказали, що будуть проводити презентацію в іншому місці. У «Копальні кави» проводьте собі, що хочете, але не на Форумі видавців, де ходять діти. Хіба дітям це зараз потрібно і хіба це на часі для нашого суспільства? Хіба не хворе суспільство?», – додала волонтер-психолог.

Вона вважає такі заходи частиною інформаційної війни.

«Це було звичайне звернення, щоби цього не робити на Форумі видців. А це видали як погрози радикалів», – додала С.Булка.

Як повідомлялося, 14 вересня 2017 року у приміщенні кав’ярні «Копальня кави» у м. Львові заплановано проведення дискусії «Чи готова школа говорити з дітьми на складні теми?» та обговорення книги Лариси Денисенко «Майя та її мами», у якій, зокрема, розглядається тема гомосексуальної орієнтації.

Низка громадських організацій націоналістичного спрямування вимагають скасувати дискусію, присвячену одностатевим зносинам, що запланована у рамках Форуму видавців у Львові. Лист-звернення серед інших підписали: Правий сектор, ДУК Правий сектор, ГО «Твереза Галичина», ЛММГО «Молода Галичина», «Українська народна самооборона», «Спротив Романа Шухевича», «Легіон Свободи».

Натомість у ГО «Форум видавців» розцінили даний лист як погрозу. Про це йдеться в офіційній заяві за підписом голови правління «Форуму видців» Олександри Коваль, оприлюдненій на сайті форуму.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська закликала представників громадських організацій утриматися від погроз і залякувань організаторів «Форуму видавців – 2017».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 17:14:34