середа, 13 вересня, 2017, 13:31 Події
Після прориву у Шегинях 10 прикордонників перебувають у лікарні
Прорив Міхеїла Саакашвілі через кордон України у ПП «Шегині». Фото: ZIK/EPA/VOLODYMYR PETROV
Прорив Міхеїла Саакашвілі через кордон України у ПП «Шегині». Фото: ZIK/EPA/VOLODYMYR PETROV

10 прикордонників, які перебували під час прориву кордону у пропуску «Шегині», наразі перебувають у лікарні з травмами різного ступеню тяжкості.

Про це повідомляє Відділ з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації державної прикордонної служби України.

Усі постраждалі перебувають у медичному закладі Держприкордонслужби. За прогнозами медиків, на реабілітацію та відновлення здоров’я їм знадобиться близько 10 днів.

Крім того, до прикордонників завітали й представники Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі, передає прес-служба політичної партії.

Як зазначають у повідомленні, двоє з 12 правоохоронців відмовилися госпіталізуватися.

Крім того, член політради РНС Іван Слободяник заявив, що коли, за його словами, «здійснювалась евакуація людей на кордоні», жодних сутичок не було.

«Виникає таке враження, що всіх нас підставили. І вас, і нас. Сама ситуація була повернута таким чином, що була абсурдною. Відміняли потяги, потім кордон замінований, це все виглядало як фарс. Хоча ми розуміли, що це фарс, люди були накручені цим всім, існувала загроза вибуху, люди почали нас евакуйовувати, тому сталося те, що сталось», – звернулась член Ради партії РНС Ольга Галабала до одного із прикордонників.

Водночас у Держприкордонслужбі вважають, що 10 вересня у пункті пропуску «Шегині» за порядком і дотриманням режиму слідкували рядові прикордонники і відносно них група агресивно налаштованих осіб зчинила бійку та застосовувала силу.

 

Нагадаємо, під час прориву Міхеїла Саакашвілі на українсько-польському кордоні постраждали понад 20 правоохоронців.

10 вересня політика чекали у «Краковці», туди з’їхалися як його прибічники, так і противники, однак згодом він вирішив перетнути кордон у пункті пропуску «Шегині», де його фактично перевели через кордон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 04:50:03