Новини » Регіони 13 вересня, 2017, 9:59
Павло Дворський виступить у Луцьку з благодійним концертом

Народний артист України Павло Дворський дасть у Луцьку благодійний концерт, аби допомогти зібрати гроші на храм у Волновасі.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Дворський уже вдруге особисто підтримав будівництво храму УПЦ КП у Волновасі. Цього разу він ініціював проведення у Луцьку благодійного концерту, кошти від якого використають на спорудження церкви у місті-побратимі обласного центру Волині.

За словами одного з членів робочої групи з будівництва храму Віталія Іваницького, співак і композитор Павло Дворський одразу ж відгукнувся на пропозицію долучитися до збору коштів на спорудження святині на честь захисників Україні від агресії Росії. Тож на благодійний аукціон, який проходив у Луцьку 6 липня цього року, він виставив виткану на полотні і гаптовану золотом копію відомої ікони Божої Матері Зарваницької. І, до речі, під час аукціону зібрали понад 550 тисяч гривень, що стало вагомою лептою у скарбничку будівництва. Нині ж митець сам виявив бажання ще раз допомогти зі збором грошей.

І вже 18 вересня у Луцьку відбудеться концерт Павла Дворського, кошти за квитки на який підуть на потреби гуманітарної місії, яку взялися реалізовувати на Донеччині волиняни. Початок концерту о 19:00 у приміщенні РЦ «Промінь». Захід відбувається за підтримки Луцької міської ради.

Власне щодо будівництва, то на потреби проекту зібрали вже понад 2 мільйони 15 тисяч гривень. Загалом необхідно в межах 5  мільйонів. Паралельно зі збором у Волновасі тривають роботи зі спорудження як церкви, так і гуманітарного центру з помешканням для священика на другому поверсі. У храмі залили фундамент і зводять дерев’яні стіни. І хоч не завжди з низки об’єктивних та суб’єктивних причин вдається вписуватися у графік, однак вже є видимі результати якісної спільної роботи громади Волині. А оскільки потреби у коштах все ще значні, то робоча група опрацьовує для втілення у життя ще кілька цікавих пропозицій, реалізація яких дозволить наповнити рахунки для завершення проекту в цілому, аж до благоустрою території. До збору коштів пообіцяли доєднатися і місцеві патріоти.

Пожертвувати кошти на зведення храму Святого Миколая Чудотворця можна за реквізитами:

 БФ Волинь-2014» (ЄДРПОУ 39374494)

 на р/р 26004301625739, філія Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк»

 МФО 303398,

 ЄДРПОУ банку 09303328

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 11:49 :59