середа, 13 вересня, 2017, 20:53 Політика
Опозицію об’єднують лише претензії до влади і Порошенка, – Фесенко

Так звана опозиція навколо Саакашвілі спробує перейти в атаку і на президента, і на чинну владу, та організувати акцію тиску, успіх якої залежатиме від того, чи стане вона масово.

Таку думку висловила політолог Володимир Фесенко в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Зараз створюється така собі «антипорошенківська» або антивладна коаліція, і це дійсно перша спроба певного об’єднання опозиції, хоч і неформалізована. Однак, хочу все ж підкреслили, що об’єднує ці сили лише претензія до влади і до Порошенка, а далі вже цілі різняться, не говорячи навіть про суттєві ідеологічні протиріччя і таке інше», – зауважив Фесенко.

На думку політолога, влада зараз зацікавлена в тому, щоб зняти напругу навколо ситуації із Саакашвілі, нейтралізувати кризовий конфліктний потенціал, але не знімаючи претензій до тих, хто порушив закон і виступив проти влади.

«Питання застосування санкцій до порушників та прибічників Саакашвілі – це тільки питання часу і обставин. Щодо опозиційної сторони, то вірогідно, вони все ж таки спробують перейти в атаку. І те, що вони одразу не перейшли в атаку означає, що не було для цього достатньої готовності та ресурсів. Тому вони будуть черкати, можливо, наступного пленарного тижня, або можливо з часом спробують це зробити», – прогнозує експерт.

Відтак, так звана опозиція спробує перейти в атаку і на президента, і на чинну владу, та організувати акцію тиску, успіх якої залежатиме від того, чи стане вона масово.

«Якщо акція опозиційних сил стане масовою, тоді у них буде певна перспективна. Якщо ж ні – то опоненти влади чекатимуть президентських і парламентських вборів, на яких інтереси всіх учасників групи підтримки Саакашвілі будуть протилежними», – підсумував Володимир Фесенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:49:29