середа, 13 вересня, 2017, 12:23 Львів
Ольга Гончар очолила Львівський музей тоталітарних режимів «Територія Терору»
Ольга Гончар. Фото: city-adm.lviv.ua
Ольга Гончар. Фото: city-adm.lviv.ua

Директором Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» стала Ольга Гончар.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Управління культури департаменту розвитку ЛМР уклало з пані Гончар контракт терміном на 5 років.

Загалом, на посаду директора музею претендували дві особи – Ольга Гончар та Ігор Дерев’яненко.

Після розгляду програм конкурсна комісія рекомендувала призначити пана Дерев’яненка на посаду заступника директора цього музею.

Додамо, спершу свої кандидатури висували троє кандидатів. Серед них – Володимир Довжинський, який був в.о. директора «Територія Терору» з березня 2016-го.

Однак, зрештою, він зняв свою кандидатуру, адже вважає конкурс нелегітимним.

У листі Володимир Довжинський пояснив, що конкурс мали завершити до 15 серпня. Адже згідно із законом «Про культуру» переможця мають визначити за два місяці з дня оголошення конкурсу. Його оголосили 15 червня. А фінальне засідання пройшло 7 вересня.

З цієї причини на засіданні комісії не з'явилися ще троє її членів, вказавши у своїх листах на порушення термінів обрання директора.

Окрім того, у листі Володимир Довжинський повідомив, що у трьох членів комісії є конфлікт інтересів з органами управління. За його словами, троє делегатів від ГО є керівниками культурно-мистецьких закладів комунальної власності. Вони підпорядковують управлінню культури Львівської міськради.

Тоді засідання не закрили, адже, за словами головуючого Олексія Кравчука, кворум був.

Ще тоді Ольга Гончар представилася культурологом з кількарічним досвідом менеджменту мистецьких проектів, зокрема, на сході України. Меморіальний музей окупаційних режимів «Територія терору» вона бачить як широку платформу, де буде місце для наукових досліджень, освітніх, мистецьких проектів, а також великим туристичним об’єктом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 15:38:18