середа, 13 вересня, 2017, 20:55 Політика
Навіть ООН зауважила вибірковість сайту «Миротворець», – нардеп Сергій Власенко

Діяльність сайту «Миротворець» є несумісною з правами людини і з загальними принципами Організації Об’єднаних Націй. Цей сайт перетворився у приватну власність радника очільника МВС Антона Геращенка.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат Сергій Власенко.

«При всій благій меті, яку декларував сайт «Миротворець» при своєму заснуванні, на сьогоднішній день, на жаль, він перетворився у приватну власність пана Антона Геращенка. І до речі, сьогодні з’явилася офіційна заява представників ООН про те, що треба взагалі розслідувати діяльність цього сайту, оскільки їхня діяльність є несумісною з правами людини і з загальними принципами організації об’єднаних націй. Звичайно ж це не було пов’язане із тим, що мене і Юлію Володимирівну внесли в цей список, але навіть на рівні ООН побачили кишеньковість і вибірковість цього сайту», – зазначив нардеп.

Гість програми вважає, що люди повинні бути більш уважними в інтернет просторі і відрізняти об’єктивні інтернет ресурси від таких, які використовуються задля маніпуляції.

«Ви знаєте, мене згадують на багатьох сайтах. Я до цього ставлюся абсолютно спокійно. Я ще раз підкреслюю, що люди повинні відрізняти реальні, серйозні інтернет ресурси від якихось речей, які використовуються задля маніпуляції. От ви згадали сайт »Миротворець», який є одним із найбільш розкручених, а я хочу згадати таку громадську організацію, яка чомусь себе називає »Чесно», а я б їх назвав »Не зовсім чесно». Теж така розкручена структура, яка дозволяє собі, я так м’яко скажу, маніпулювати громадською думкою. Вони використовують те, що вони мають статус громадської організації і нібито вони незалежні, нібито вони експертні, нібито вони коректні. Насправді звичайні маніпулятори», – наголосив Сергій Власенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 09:40:43