середа, 13 вересня, 2017, 12:45 Суспільство
Наше завдання – зробити Україну змішаною та щасливою, – арт-менеджер

Українці в різних куточках нашої держави різні, тому потрібно створити умови, за яких Україна була б змішаною та щасливою. А це можна зробити лише завдяки культурі та комунікації.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив арт-менеджер Павло Гудімов.

«Багато моїх колег із сектору арт-менеджменту б'ються над питанням, як нарешті створити здоровий баланс сил, коли у медійному просторі ми маємо мікс політики, криміналу і решти. Зараз ми маємо такі по-справжньому зголоднілі на рейтинги апетити медій, діяльність яких іноді не розвиває, а навпаки – розпалює ненависть або різні дурні інстинкти», – вважає Павло Гудімов.

На його думку, важливо знайти та почути себе і створити певне примирення в країні.

«Ми всі розуміємо, що ми різні. Мені пощастило – я народився у Львові, де я бачив одну сторону медалі. Але є люди, яким не пощастило народитися у Львові. Але ці люди так само щасливі, і їх треба визнавати», – заявив арт-менеджер.

Тому, за його словами, завданням митців є створення таких умов, за яких вся Україна була б «перемішаною і щасливою».

«А це можна зробити тільки завдяки культурі та культурним інструментам. Культура володіє ще однією важливою якістю – це комунікація. До речі, навіть французьке міністерство культури раніше називалося «міністерством культури та комунікації». Коли ми перестанемо ставитись до людей, як до маси, натомість говоритимемо з ними про розумні та корисні речі, можна буде очікувати позитивних результатів», – пояснив екс-гітарист «Океану Ельзи».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 15:41:30