середа, 13 вересня, 2017, 21:45 Політика
Нардеп розповів, як їхав до колеги на день народження, а потрапив в руки СБУ

Я їхав привітати колегу з днем народження, а потрапив на обшук СБУ. Бійці замість пояснень почали мене випихати і один ледь не зламав мені ногу.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат Сергій Власенко.

«На ефір я приїхав з чергової провокації, яку влаштувала СБУ проти керівництва партійної організації «Батьківщини» на Київщині. Я туди потрапив випадково. У мого колеги сьогодні день народження і я приїхав його привітати. Все було закрито, нікого не пускали. Я відкрив двері і на мене накинулося троє кремезних хлопців в камуфляжі. Я дістав посвідчення, представився і замість пояснень вони почали мене випихати, один ледь не зламав мені ногу. Потім після того, як охололи, почали задавати питання, почали відповідати», – розповів пан Власенко.

Як зауважив нардеп, у той час, коли СБУ треба протидіяти російським ФСБшним групам та терористам вони відправлять на обшук 25 співробітників.

«Тільки вдумайтесь, це відбувається в той період, коли Василь Грицак, голова СБУ майже щоденно заявляє про те, що їм треба протидіяти російським ФСБшним групам та терористам. Так от, замість того, щоб займатися цими питаннями, замість розслідувати підриви машин в центрі Києва, вбивства колишніх політиків, вони відправили 15 співробітників СБУ, слідчих і оперативників. Їх супроводжували ще близько 10 співробітників спецпідрозділу «Альфа» з автоматами. Обшуки проходять по-хамськи, так як і було при Януковичу, нічого не змінилося», – переконаний гість програми.

За словами нардепа, у цій справі, яка стосується подій 15-річної давнини, все закінчиться нічим, бо вже сплив термін давності.

«Цих 25 людей вони відправили в приватне приміщення, яке належить моєму колезі, по кримінальній справі, яка стосується подій 15-річної давнини. Як людина з юридичною освітою можу сказати, що є таке поняття, як сплив терміну давності. Крім того, я переглядав документи в переконаний, що він не винен. За будь-яких обставин це закінчиться нічим. Зверніть увагу, в ці складні для України часи 15 співробітників СБУ в ранзі від старшого лейтенанта до підполковника замість виловом російських шпигунів займаються таким речами. До речі, за результатами обшуку у квартирі колеги нічого не знайшли», – відзначив Сергій Власенко. 

Читайте також: Власенко пояснив, де «камінь спотикання» «Батьківщини» із Порошенком

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 09:41:01