середа, 13 вересня, 2017, 11:23 Львів
На Яворівщині піша проща молить про мир в Україні
На Яворівщині піша проща  молить про мир в Україні
На Яворівщині піша проща молить про мир в Україні

Сьогодні, 13 вересня, по Яворівщині крокує піша проща християн у село Лісок Чернилявський, очолювана духовенством. Маршрут цієї духовної події проліг від церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в селі Вербляни, через Коти, Старий Яр, Залужжя та місто Яворів.

Загальний шлях прощі – понад 15 км. Про це передає з місця події власкор IA ZIK.

Щойно сотні прочан пройшли через місто Яворів, де їх зустріли міський голова Павло Бакунець, його заступник Андрій Гаращук, лідер молодіжного руху на Яворівщині Ігор Грабовський, депутати міськради, члени виконавчого комітету, представники громадськості.

Люди молитовно пройшли через середмістя Яворова, повз пам’ятник Героям Небесної сотні та полеглим в зоні АТО військовослужбовцям. Відтак, колона, в якій – віруючі різного віку, навіть – діти, направилася в Лісок Чернилявський – маленьке село, населення якого не перевищує півтори сотні жителів, що розмістилося за 3 км на північний захід від райцентру.

У Ліску Чернилявському прочани біля церкви Положення Пояса Пресвятої Богородиці найперше разом з духовенством щиро помоляться за мир та злагоду в Україні.

За словами священиків, місцевість Лісок була вибрана для святині невипадково. Це – занижена територія серед навколишніх пагорбів, яку Господь наділив мальовничою природою з кришталевим джерелом цілющої води.

Народні перекази стверджують, що в давнину біля джерела з’явилася Матір Божа. Свідками цього були пастухи, які побачили на воді, що витікала з джерела образ Богоматері. Мабуть, саме ця подія й спонукала монахів спорудити свою обитель поблизу цього святого місця з’явлення Матінки Божої.

Пішу прощу, шлях якої становить – понад 15 км, супроводжують працівники Яворівського відділу поліції Національної поліції у Львівській області.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 17:05:41