середа, 13 вересня, 2017, 9:46 Регіони
На Прикарпатті на території чотирьох районів побудують вітрові електростанції
Вітрова електростанція. Фото: ZIK/EPA/LARRY W. SMITH/Ілюстративне фото
Вітрова електростанція. Фото: ZIK/EPA/LARRY W. SMITH/Ілюстративне фото

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук підписав меморандум про співробітництво у сфері розвитку вітроенергетики в Івано-Франківській області із ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬК».

Згідно з документом, вітрові електричні станції заплановано побудувати на території Перегінської селищної ради та Липовецької сільської ради Рожнятівського району, Брошнівського та Осмолодського лісового господарства. Про це сьогодні, 12 вересня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Директор підприємства Андрій Гріненко подякував голові облдержадміністрації за довіру і розповів про напрацювання, які його компанія має в цій сфері. А також відзначив, що ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬК» зареєстрована в області і сплачує всі свої податки саме на Прикарпатті.

Передбачається, що реалізація меморандуму стане практичним внеском у соціально-економічний розвиток Прикарпаття i дозволить за рахунок об’єднання вcix можливих джерел фінансування та залучення інвестицій, забезпечити диверсифікацію джерел енергопостачання регіону, сприятиме його енергетичній незалежності.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 13:40:03